Recenze Saeco

Saeco Brita Intenza+

Ověřený zákazník Brita filtry Roman Rocek

Přidáno: 17. prosince 2021

Zakoupeno v Brita filtry

Na Kladensku je ve vodovodu jedna z nejtvrdších vod. Ochrana kávovaru před vodním kamenem je nutností. Využíváme i jiné výrobky zn. Brita jako je filtrační filtrační konvice, které má v naší domácnosti již své stálé místo.

Ověřený zákazník Extreme Digital Zrt. miimii

Přidáno: 14. prosince 2021

Zakoupeno v Extreme Digital Zrt.

• intuitivní ovládání, super vychytávka na čištění hadičky na mléko

Ověřený zákazník Extreme Digital Zrt. nathaniel

Přidáno: 10. prosince 2021

Zakoupeno v Extreme Digital Zrt.

je to jednoduche na obsluhu .ZVLADNÉ KAŽDY KDO SI HOPOŘÍDI.Zatím ho máme dva dny

Ověřený zákazník spotrebice-doplnky.cz Jiří Fořter

Přidáno: 7. prosince 2021

Zakoupeno v spotrebice-doplnky.cz

PERFEKTNÍ

Ověřený zákazník Extreme Digital Zrt. Petr

Přidáno: 25. listopadu 2021

Zakoupeno v Extreme Digital Zrt.

• Ozdoba interieru kuchyne.
  • Krasny desing.
  • Mam ho teprve den, tak se jeste ucim. Ale jsem velmi spokojen.
  • Zatim zadne.

Přidáno: 25. listopadu 2021

• Jednoduchá obsluha, zvládne i "blondýna". Komunikuje v češtině, což je velké plus, nastavení kávy podle chuti je jednoduché. Uloží se podle zvolené barvy. Ještě musím vychytat sílu kávy a objem. Jsem s ním nadšená a asi se ze stane "závislák" na výborné kávě. Jinde si tak nepochutnám, (včetně mnoha kaváren). Řekla bych že je to snad nejdokonalejší kávovar co Italové vyrobili. I čištění je velmi jednoduché a výkonné.. Mám ho sice krátce, ale doufám a věřím, že mi bude sloužit dlouho a dobře. Fakt se nevyplatí šetřit a kupovat levné výrobky..
  • Nic jsem nenašla...

Saeco Royal Plus

Ověřený zákazník Gastro káva Martin Škoda

Přidáno: 8. listopadu 2021

Zakoupeno v Gastro káva

Skvělé zařízení do kanceláře kde se vypije okolo 80 káv denně. Kávovar jde kompletně seřídit. Zásoba vody je tak akorát, aby se voda v nádobce nekazila a objem násypky na kávu je asi na dvě náplně vody. Tři velkosti káv plně uspokojí všechny v naší kanceláři. Jen nastavení Americana je velká alchymie.
Kávovar celkově skvělý, ještě aby měl životnost minimálně jako jeho předchůdce.

Saeco Xelsis Suprema SM 8889/00

Saeco Xelsis Suprema SM 8889/00

Přidáno: 4. listopadu 2021

• Jednoduchý, široká škála nápojů, které umí připravit, možnost vlatních custom profilů.
  • Nádoba na odpad se sama nevynese:)

Káva z něj je skvělá, baví mě, že toho umí tolik. Navíc máme s partnerkou každý svůj profil, kde jsme si naše oblíbené nápoje potunili přesně tak, jak nám to vyhovuje. Velmi jednoduchý na ovládání a údržbu...a to se taky počítá:)

Přidáno: 7. října 2021

• Dvě kávy v jednom čase
  • Velká variabilita v menu

Kávovar připravuje skvělou kávu z čerstvě namletých zrn. Automaticky na stisk několika málo tlačítek si můžete vychutnat caffe latte jako z kavárny. I přes to, že je k dispozici nastavení celé řady parametrů, je ovládání intuitivní. Oceňuji zejména možnost nastavení teploty nápoje, nebo že lze připravit dva nápoje s mlékem zároveň. Jiné podobné kávovary umí pouze dvě espressa. Zajímavý je i systém pěnění mléka a jeho čištění. Zatím se jeví tento patent pozitivně, mléko je napěněné dostatečně a čištění se zdá v pořádku. Kvalita čištění se ovšem projeví až po delším užívání, silikon mívá tendenci po čase páchnout. Také nádržka na vodu by mohla být větší. Nicméně další výhoda je, že pokud v procesu přípravy kávy dojde voda, kávovar ji po doplnění dovaří. Celkově jsem s produktem spokojena.

JančaM JančaM

Přidáno: 7. října 2021

• rozměry přístroje
  • velké množství kávových nápojů
  • možnosti nastavení připravované kávy
  • hustá pěna i z ovesného mléka
  • funkce "horké mléko" :-)

Kávovar mě příjemně překvapil, že při své rozumné velikosti nabízí opravdu velké množství možností pro přípravu různých kávových nápojů i nekávové nápoje (horké mléko !! :-))). I v rámci jednotlivých druhů káv si můžete zvolit nastavení přesně podle vaší chuti (např. chci latte, hodně mléka málo kávy :-)). Hodně se mi líbí možnost nastavení teploty připravované kávy (horká, méně horká). Kávovar také dokáže připravit hustou pěnu nejenom z klasického mléka, ale i z ovesného mléka (jiné druhy rostlinných mlék jsem nezkoušela, do kávy preferuju právě ovesné). Kávovar určitě doporučuji všem kteří mají rádi při pití kávy rozmanitost a chtějí si připravit kávu přesně podle své momentální chuti. Myslím, že kávovar se hodí nejenom na domácí použití, ale je vhodný i do menší kanceláře.

Moretti Moretti

• Moderní vzhled
  • Jednoduché ovládání
  • nadná údržba
  • Možnost nastavení teploty a objemu kávy
  • Perfektní mléčná pěna

Stylový kávovar, který překvapí svým jednoduchým menu (i v češtině) a velkým množstvím různých druhů káv. Velkou výhodou je možnost měnit hrubost mletí kávy, poměr kávy a mléka, teplotu nápoje. Umí našlehat opravdu perfektní pěnu, a to i z rostlinného mléka. Opravdu můžu doporučit!

GgComebacker GgComebacker

• Možnost nastavení uživatelských profilů
  • Mobilní aplikace

Skvělý kávovar, který nabízí zejména přípravu perfektního mléka. Skupiny více lidí nebo rodiny kde má každý "rád to svoje" ocení individuální nastavení profilů.
Rozhodně lepší volná než zajděte předražené značky

TerKri TerKri

Přidáno: 6. října 2021

• velký zásobník na zrna, našlehané mléko
  • delší příprava kávy

Kávovar skvěle připraví téměř všechny druhy káv. Úžasně našlehá mléko. Navíc se snadno udržuje a sám čistí trubici na mléko. Hodí se do domácnosti i firem, protože si můžete nastavit vlastní profil pro kávu.

janous janous

Přidáno: 6. října 2021

• velká nádobka na mléko
  • velký výběr kávových receptur
  • automatické čištění hlavice
  • kávovar je hlučnější než obvykle

Kávovar je celkem uzký a nezabírá tak hodně místa na kuchyňské lince. Líbí se mi automatické čištění hlavice a velká nádobka na mléko. Mléko je dobře napěněné a výběr kávy je velký. Určitě doporučuji všem, co chtějí kvalitní kávovar do domácnosti!

Zebra28854687 Zebra28854687

Přidáno: 6. října 2021

• Možnost nastavit velikosti hrnků dle velikosti
  • Nemožnost připojit na vodu.

Kávovar, který dělá skvělé italské kapučíno. Výborné je, že po každé kávě s mlékem vyčistí párou trubičku, kterou čerpá mléko. Výhoda je i možnost navolit profily dle osob a velikosti hrnků.

Café laté taky dobrý.
Výborné je, že když kávovar dělá Latté Macchiato tak ve skleničce je krásně vidět jak rozdělí mléko, kávu a pěnu.

Přidáno: 6. října 2021

• Výborný přístroj na výrobu kávy. Příznivý poměr výkon, cena.
  • Nic.

Doporučuji nákup tohoto výrobku.

terrinca terrinca

• snadné používání, čištění

Perfektní.

Přidáno: 6. října 2021

• samočistící tryska na mléko
  • množství přednastavených režimů káv
  • možnost upravení postupu přípravy

Kávovar se snadno používá, údržba je nenáročná, ovládání intuitivní. Kávovar má velké množství přednastavených káv. Pokud přednastavený režim přípravy kávy nevyhovuje, má kávovar možnost variabilního upravení postupu přípravy (síla kávy, teplota káva, množství kávy (vody), množství mléka, mléčná pěna). Kávovar rovněž disponuje možností si tyto upravené předvolby uložit. Mléčná pěna je příjemně hustá, tryska na mléko se pročišťuje sama, což značně usnadňuje údržbu.

VašekPraha VašekPraha

Přidáno: 5. října 2021

• Přehledné menu v češtině
  • Množství nabízených káv s možnou úpravou ingrediencí
  • Možnost připravit dvě kávy naráz
  • Snadná údržba
  • Automatické čistění po každé kávě
  • Krásný nerušivý design

Kávovar mě mile překvapil intuitivním jednoduchým menu v češtině a množstvím druhů káv v nabídce. Překvapila mě také automatika a detekce různých stavů (dochází voda, mléko) a samotné sofistikované čištění po každé kávě. Ovládání a údržba je velmi jednoduchá. Italské cappuchino se stalo mým favoritem.

Zobrazuji 121 - 140 ze 208 recenzí 1...5 6 [ 7 ] 8 9...11