Recenze Saeco

Saeco GranAroma SM 6580/00

Ověřený zákazník Electro World Karalahti

Přidáno: 14. května 2022

Zakoupeno v Electro World

• Luxusní káva na kterou si jen vzpomenete
  • Spousta variací s možností personifikace profilu
  • Nádherná načechraná mléčná pěna ať už zvolíte macchiato či cappuccino
  • V případě že zrnka kávy dojdou během přípravy, tak po doplnění kávovar zadaný úkol dokončí
  • Budete závislí na kávě z tohoto kávovaru
  • Zvýšená frekvence návštěv
  • Jinde nám již káva nechutná

Objektivně bych hodnotil produkt až po delší době užívání.

Ověřený zákazník Penepex Ověřený zákazník

Přidáno: 5. května 2022

Zakoupeno v Penepex

doplnění zásob

Ověřený zákazník KathyCoffee.cz Karel

Přidáno: 31. března 2022

Zakoupeno v KathyCoffee.cz

• Originální vyrobek, splňuje provozní požadavky

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Zakoupeno v Digital24.cz

Zatím dělá to má.

Philips CA6705/99

Philips CA6705/99

Ověřený zákazník KathyCoffee.cz Jura Z.

Přidáno: 3. února 2022

bez výhrad.

Saeco CA6704/99 10 ks

Ověřený zákazník KathyCoffee.cz Jura Z.

Přidáno: 3. února 2022

bez výhrad.

Ověřený zákazník KathyCoffee.cz Terenc

Přidáno: 31. ledna 2022

Vše ok

Markéta L. Markéta L.

Přidáno: 28. ledna 2022

• systém na mléko, nadstandartní displej, nastavení výšky hrnku, různé stupně namletí kávy
  • Piju kafe ještě častěji než dříve :-)

Musím uznat, že tento kávovar je opravdu prémiový a to jak svým designem, tak skvělou chutí kávy i velkou nabídkou nápojů, které si v něm můžu připravit. Velmi se mi líbí systém na mléko, díky kterému si snadno připravím cappucino či laté a po použití stačí vypláchnout hadičku nebo použít funkci na její proplach a mám to úplně bez práce. Hadičku mohu zapíchnout přímo do mléka a nemusím ho nikam přilévat, což štří můj čas a to oceňuji. Nadstandartní mi přijde i velký displej na kterém si snadno vyberu nápoj, který chci připravit a hlavně si ho uspůsobím podle sebe (poměr kávy a mléka, teplota vody, síla kávy apod), což ne každý automatický kávovar umožňuje. Keramický mlýnek umožňuje nastavit různou hrubost mletí, což se mi také líbí. Vzhledem k tomu, že mám ráda laté, tak jsem nadšená z možnosti nastavení výšky na hrnek, takže mohu používat i vysokou sklenici, aby moje kafíčko vypadalo, jak má.

Tomáš Konečný Tomáš Konečný

Přidáno: 28. ledna 2022

• Nekonečné možnosti volby vaší kávy
  • 8 profilů s vaším nastavením kávy
  • Samostatná nádoba na mletou kávu
  • Vejde se tam sklenice na Latté
  • Často se sám proplachuje, přestože jej používáte málo

Oceňuji nekonečné možnosti výběru kávy. U každého druhu přípravy kávy máte navíc možnost nastavit teplotu, chuť, množství vody, velikost pěny mléka, sílu kávy.
U předchozího kávovaru v práci (asi 5 let staré Saeco Aulika Evo HSC Top) bylo i obyčejné nastavení síly kávy v hrnku složitý proces v útrobách nastavení celého přístroje. Tady si vše nastavím přímo pro jeden daný šálek a případně uložím nastavení do svého profilu.
Pro někoho může být fajn druhá samostatná nádoba na mletou kávu, takže nemusíte vyndávat zrnka, když chcete použít namletou kávu nebo Caro.
Super věc je posuvná tryska kávy, z které se plní hrnek. Dá se totiž posunout hodně vysoko a tím si můžete udělat kávu i do vysoké sklenice na latté. To jsem ještě v jiném kávovaru neviděl a je to hodně fajn.

Matyáš Matyáš

Přidáno: 27. ledna 2022

• Lepší chuť kávy než z Moca konvičky
  • Design
  • Detailní nastavení
  • Napájecí kabel vyjíždí při manipulaci ze zdířky

Kávovar je opravdu robustní a veliký, zabere značnou část kuchyňské desky :)
Káva má o poznání lepší chuť než z moca konvičky (káva Movenpick Espresso). Máte na výběr detailní nastavení výsledné kávy - včetně teploty nebo pořadí mléka před/po kávě.
Nerezové provedení působí velmi prémiově.
Když jsme kávovar zapojovali, několikrát vypadl napájecí kabel ze zdířky kávovaru a ten se vypnul, nebylo to příjemné. Když s ním pak nehýbete, není to problém a vše funguje.

Marian Marian

Přidáno: 26. ledna 2022

• Připojení k WiFi, skvělé přednastavení nápoju, filtr na vodu
  • Zatím jsem žádný nenašel.

Moderní přístroj do moderní doby. Saeco Suprema umožňuje připojení k wi-fi, takže už se těším na nové aktualizace a vychytávky. Nadchnul mě tím, kolik druhů kávy si s ním můžu připravit na pár kliknutí přes profil nebo když zvolím přednastavený nápoj. Nápoje jsou mimochodem velmi dobře nastavené a většinou měním pouze množství kávy, případně mléka, protože s navrženou teplotou i sílou kafe jsem moc spokojený. A kdo není, může si to nastavit podle sebe, to je super, mít možnost různého nastavení podle chutí. Káva je čerstvě namletá a káva chutná výborně. Káva z něj chutná výborně, možná na tom má podíl i voda, kterou kávovar přefiltrovává, což považuji za super věc.

Přidáno: 25. ledna 2022

• Chuť a vůně čerstvé kávy

Před pořízením tohoto kávovaru jsme měli ve firmě kávovar na kapsle. To se nedá vůbec srovnávat. Chuť čerstvě namleté kávy je úplně o něčem jiném. A provoní celé patro. Nemusíte používat žádné osvěžovače vzduchu :-) Zkouším postupně jednotlivé varianty kávy a v klidu vychutnávám, kdykoliv to čas dovolí. Prostě pohoda. Dokonalý prostředek proti stresu :-) Doporučuji všem.

• Super káva
  • Spousta variant
  • Hezký vzhled

Do firmy jsme si pořídili tento kávovar a nedám na něj dopustit. Skvělá káva, hezky vypadá, je rychlý a vždycky si vyberu, na co mám zrovna chuť. Rozhodně doporučuji domů i do práce.

• neni hlucny
  • rychla priprava
  • vyber z moznosti kavy
  • design

oproti predchozimu kavovaru na kapsle citelny posun (cerstve umleta kava je proste znat), navic casta konzumace negeneruje kilogramy odpadu, ocenuji nizkou hlucnost pri mleti i naslednem zpracovani kavy, reprezentativni vzhled a rychlost pripravy

Muška Muška

Přidáno: 24. ledna 2022

• až 8 uživatelských profilů, regulace jasu displeje, osvětlení nádoby na vodu, výborné espresso
  • pro někoho asi vyšší pořizovací cena

Na první pohled mě zaujal svým vzhledem, líbí se mi jeho displej, kde si všechno můžu jednoduše nastavit, díky své šířce je přehledný. Taky je skvělé, že můžeme mít až 8 osobních profilů, to se hodí, aby příprava kávy nezabrala příliš času. Musím vyzdvihnout i možnost podsvícení nádržky na vodu, takže vždy vím, kolik vody zbývá a zda nebude potřeba dolít ji. Kávovar si sice v případě potřeby řekne, ale stejně se mi líbí mít přehled. Celkově se mi líbí, že můžu regulovat jak podvícení nádržky, tak i displeje, aby jeho jas byl plně vyhovující. No a káva z něj chutná výborně, oceňuji hlavně chuť espressa, na kterém vynikne rozdíl oproti jiným způsobům přípravy kávy (kapsle, french press), chuť je bezkonkurenční, alespoň co jsem měla možnost zatím vyzkoušet.

Jitulka-kávička Jitulka-kávička

Přidáno: 23. ledna 2022

• možnost nastavení použité kávy, stylová nádoba na mléko, velký displej
  • nevím o ničem

Kávovar nabízí vše, co by měl kvalitní kávovar mít a i to, co by mě nenapadlo, že mít může. Zaujala mě zejména možnost nastavení kávy, kterou do kávovaru nasypu. V kávovaru mohu nastavit například, že se jedná o středně praženou Arabicu a Saeco už ví, jak s ní co nejlépe pracovat, aby káva chutnala co nejlépe. To jsem ještě u žádného kávovaru neviděla a přijde mi to super. Občas si ráda dám cappucino a musím říct, že nádoba na mléko je opravdu stylová. Také na něm oceňuji dobrou pěnu a to, že údržba je prakticky bez práce. A displej je neskutečně velký, to je taky skvělé. A proč padlo moje oko na tenthle přístroj? No, chtěla jsem novinku, jako to dělám u mobilů. Ale nejen to, chtěla jsem, aby přístroj uměl pracovat s typem kávy, který mu dám automaticky. Takže tohle je konečně ono. Ta cena je vlastně dost malá, když mi konečně nahradí moje věčné nákupy kávy u (dobrých) kaváren,

Přidáno: 22. ledna 2022

• Výborná káva
  • Hezký vzhled

Překvapila mě výborná chuť kávy ve srovnání s přístroji, se kterými jsem se v minulosti setkal. Má široké možnost výběru, rychlost přípravy a také se snadno čistí. Displej je přehledný, a tedy kávovar se bez problémů ovládá. I přes vyšší cenu ho doporučuji všem milovníkům kvalitní kávy.

• Vzhled
  • Variabilita
  • Kvalita
  • Žádné

Byl jsem velmi překvapen kvalitou a nadstandardním výběrem druhů kávy. Lze navolit i počet šálků a jejich velikost. Zajisté ho ocení i nejnáročnější milovníci kávy. Má nejoblíbenější je Caffe Crema, která má bohatou pěnu a je příjemně jemná. Velmi oceňuji automatické čištění trysek. Velká spokojenost, rozhodně doporučuji.

Cyklista Radek Cyklista Radek

Přidáno: 21. ledna 2022

• velmi snadná údržba, hygienických proplach, systém na mléko, možnost nastavení vlastních profilů
  • neměli jsou ho už dříve

S kávovarem jsem zatím nesmírně spokojený. Káva z něj chutná výborně. Mám rád cappucino, takže ocením dobře napěněné mléko. Systém na mléko je navíc bez starostí, stačí zapíchnout hadičku do krabice s mlékem, které není potřeba ani nikam přelévat, a může se vyrábět cappucino. I údržba tohoto mléčného systému je velmi snadná a pohodlná, díky hygienickému proplachu se nemusím prakticky o nic starat, to na tomto přístroji velmi oceňuji. Na tomto kávovaru se mi líbí i možnost nastavení vlastních profilů, který si upravím přesně podle svých představ a příprava mojí kávy tak trvá jen chvilku.

Zobrazuji 81 - 100 ze 207 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...11