Recenze Saeco

Kamila S. Kamila S.

Přidáno: 2. srpna 2022

• nastavení kávy, příjemný moderní vzhled
  • že vypiji více kávy :-)

Za mě je úžasný, výborně připravená káva s možností přizpůsobit si sílu kávy, množství vody, výšku pěny mléka, pořadí mléka, teplotu atd., takže si každý připraví svoji kávu podle libosti. Kávovar navíc vypadá moderně a reprezentativně, má příjemný vzhled s předním kovovým panelem.

Přidáno: 2. srpna 2022

• Elegantní, velký výběr druhů káv, možnost vložit nasávání mléka přímo do krabice, jednoduché ovládání, možnost připojení na wifi
  • Hlučný

Přidáno: 1. srpna 2022

• Opravdu velká nabídka kávových nápojů ať už s mlékem nebo bez. Navíc super možnost si ještě každý nápoj nastavit dle osobních preferencí, tj. silnější, slabší, více či méně mléka příp. velikost šálku. a teplota...
  • Samočištění je velký pomocník
  • Doufám, že výdrž kávovaru bude stejně dlouhá jako u mého předchozího stroje Saeco
  • Větší spotřeba mléka :)
  • Menší nádoba na vodu

KOmpletní automatický kávovar

• elegantní design
  • možnost přípravy 2 šálků najednou
  • rychlá příprava
  • velký výběr druhů kávy
  • možnost nastavení druhů kávy až pro 18 uživatelů
  • nastavení síly a množství kávy
  • trochu vyšší hlučnost

S kávovarem jsem velice spokojená a doporučila bych ho všem, kdo má zájem o kvalitní kávu s jednoduchou přípravou. Výhodou je rozmanitost druhů kávy ,síly a zároveň množství kávy. Ovládání je tak jednoduché, že mi může kávu připravit i můj syn.

Lucie Lucie

Přidáno: 1. srpna 2022

• Přehledný a veliký displej, individuální nastavení kávy, uložení nastavení
  • Hledám, ale zatím opravdu nic.

Chutná káva, velký elegantní a přehledný displej, hodně možností individuálního nastavení kávy, snadná údržba. Tento kávovar podle mě nabízí vše, co má. Je celkem velký, ale to ke kvalitnímu stroji, co něco umí, prostě patří. Jsem ráda, že si mohu uložit nastavení kávy a poté si ji připravit na pár stisknutí.

• Snadné ovládání
  • Český jazyk
  • Samočistící systém
  • Možnost použití mleté i zrnkové kávy
  • Možnost přípravy dvou šálků najednou
  • Velký výběr káv
  • Moderní design

Šikovný kávovar, který se velice snadno ovládá. Kávy jím připravené mají výbornou chuť. Jsem velice spokojená a rozhodně doporučuji milovníkům kávy.

Přidáno: 1. srpna 2022

• menu a ovládání v češtině
  • možnost použití zrnkové i mleté kávy
  • výběr z mnoha druhů káv
  • samočistící funkce
  • krásný design

Tento kávovar bych doporučila všem milovníkům kvalitní kávy. Káva je vynikající, mléčná pěna hustá.
Ovládání kávovaru je velmi jednoduché, všechny kroky jsou znázorněny na dotykovém displeji.
Výhodou ve větším počtu uživatelů je možnost nastavení uživatelských profilů a příprava 2 šálků kávy najednou.

Magdi Magdi

Přidáno: 1. srpna 2022

• Skvělý stroj pro intimní kávování i do kanclu
  • Voda nejde připojit přímo pomocí hadice, musí se obměňovat ručně v nádobce. Na to jsem ale zvyklá.

S kávovarem jsem moc spokojená. Líbí se mi, že zvládá 2 šálky kávy najednou, takže v době naší coffee pauzy si mohou všichni rychle připravit kávu. Navíc umožňuje nastavit nejpopulárnější nastavení nápojů do uživatelských profilů, což také výrazně zrychluje přípravu lahodného moku. Jsem docela zkušená kávomilka, takže vidím výhody displeje, možností přípravy dvou rychlých káv. Do kanceláře jednoznačně nejlepší, co jsem kdy zkoušela.

• Velký výběr druhů káv
  • spokojenost
  • hlučný

Kája C. Kája C.

Přidáno: 1. srpna 2022

• možnost vyladění kávy, automatické čištění mléčného systému, nadýchaná pěna
  • že jsem ho neměl dříve

Doporučil bych ho všem milovníkům kávy, člověk může experimentovat s různým nastavením a vyladit si kávu podle chuti, zatím mě experimentování nepřestalo bavit. Když mám chuť na cappucino, tak připraví výtečnou pěnu. Líbí se mi, že mléko nemusím nikam nalévat a pak mléčný systém nějak čistit, stačí zapíchnout hadičku do mléka a je to. Systém k automatickému čistění je už jen třešínkou na dortu k pohodlnému ovládání. Hodně se mi líbí krásné grafické vyobrazení nápojů na solidně velkém displeji.

Pavlína Sluncová Pavlína Sluncová

Přidáno: 1. srpna 2022

• mlýnek s nastavitelnou jemností mletí, prémiová mléčná pěna, výtečné cappuccino
  • nevím o ničem

Miluji cappuccino a musím říct, že tento kávovar umí připravit výtečné, mléčná pěna je
skutečně prémiová. Líbí se mi, že ho nemusím složitě čistit a můžu snadno použít
automatické čištění, takže mi to ušetří hodně času a práce. Oceňuji i mlýnek s
nastavitelnou jemností mletí, protože každá káva vyžaduje něco trochu jiného.

• Mnoho nastavení nápojů
  • Výborná káva
  • Málo uživatelských profilů

Kávovar dělá výbornou kávu, má spoustu nastavení. Zejména mi vyhovuje možnost nastavení v nápoji cappuccino možnost mléka až po kávě, to mi u jiných kávovarů schází.

Kvetinka Kvetinka

Přidáno: 1. srpna 2022

• možnost střídat zrnka a mletou kávu, přizpůsobení chuti kávy
  • zatím nic

Oceňuji dělení kávy na zrnkovou a mletou. Zrnkovou používáme přes den, k večeru si dáváme mletou bezkofeinovou kávu. Nemusíme tedy řešit nějaké výměny a výplachy zrnek, jednoduše nasypeme mletou kávu do odděleného otvoru a káva je hotová, což považuji za obrovské plus. Líbí se mi i možnost přizpůsobení kávy podle chuti a potřeby.

• krásný design
  • spoustu druhů kávy
  • skvělý systém napěňování mléka
  • možnost dělat dvě kávy najednou

Skvěly moderní kávovar se spoustou možností, kde si určitě každý milovník kávy vybere. Je velmi tichý a uživatelsky přívětivý. Lze ho tak připojit na Wi-Fi a spravovat ho z telefonu.
Je celý v češtině, což velice napomáhá snadné manipulaci.
A nejvíce mě zaujal způsob pěnění mléka, je výhodný pro skupiny, kde lidé pijí více druhů mléka, protože hadičku je možné dát do jakékoliv krabice si sklenice s mlékem.
Rozhodně můžu doporučit.

• Skvělý moderní design
  • Rychlá orientace v menu
  • Velký výběr druhů kávy
  • Možnost dělat dvě kávy naraz
  • Tichý chod
  • Nevím, jestli teď nebudeme mít až moc zájemců o kávu z našeho kávovaru =)

Rozhodně doporučuji ke koupi. Jedná se o velmi dobrý poměr cena/výkon

• elegantní design
  • jednoduchá instalace
  • ovládání v češtině
  • rychlá příprava kávy
  • možnost nastavení síly a množství kávy, výběr z 18 druhů káv
  • možnost přípravy 2 šálků kávy současně

Elegantní kávovar, který umí snad všechny druhy kávy, na které si vzpomenu. Velkou výhodou je možnost nastavení síly a množství kávy. Ovládání přístroje je velice jednoduché, návod je v češtině, veškeré instrukce jsou zobrazeny na dotykovém displeji. Další výhodou je možnost použití mléka v krabici, tím odpadá nutnost čištění nádoby na mléko. Kávovar má funkci samočištění.

elenich@seznam.cz [email protected]

Přidáno: 31. července 2022

• Priprava skvele kavy, navod v cestine, ulozeni nastaveni pro vice uzivatelu, snadna obsluha
  • Zatim zadne

Milan Milan

• skvělý design
  • výborná káva
  • jednoduché ovládání
  • snadné čištění
  • dotykový displej
  • osobní automatický barista

Pokud hledáte osobního automatického baristu v kompaktním balení, je tento kávovar jasnou volbou! Příprava kávy je neskutečně jednoduchá, tak jako celé používání. Kávovar má přehledný dotykový displej, který vám poradí s každým krokem. Na displeji provedete výběr kávy dle obrázku, položíte hrnek pod trysky, případně připojíte trubičku pro mléko a vše ostatní se již děje plně automaticky. Bonus je připojení na WiFi. Tento kávovar opravdu vřele doporučuji každému milovníkovu kávy!

Přidáno: 30. července 2022

• pracuje sám a nepotřebuje asistenci
  • sám se automaticky proplachuje a čistí
  • sám se aktualizuje pomocí wifi
  • je rychlý a spolehlivý

Na doporučení jsme si ho pořídili domů a zatím jsem plně spokojená. Hlavně se mi líbí, že je samostatný a na vše si vystačí sám. Jen zmáčknete tlačítko a postavíte hrnek. To je vše.

Malinka Malinka

Přidáno: 30. července 2022

• nádobka na mléko, hygienická pára, lahodná chuť
  • nic mě nenapadá

Má super nádobku na mléko i s hadičkou, takže hadičku můžu rovnou strčit do krabice mléka a mléko se v kávovaru nekazí / nemusím jej neustále čistit. S tím souvisí i funkce hygienické páry, díky které nemusím hadičku vymývat zevnitř, ale jen stačí utřít zvenku. Takže za mě je to skvělý výrobek.

Zobrazuji 41 - 60 ze 205 recenzí 1 2 [ 3 ] 4 5...11