Recenze Saeco

Cyklista Radek Cyklista Radek

Přidáno: 21. ledna 2022

• velmi snadná údržba, hygienických proplach, systém na mléko, možnost nastavení vlastních profilů
  • neměli jsou ho už dříve

S kávovarem jsem zatím nesmírně spokojený. Káva z něj chutná výborně. Mám rád cappucino, takže ocením dobře napěněné mléko. Systém na mléko je navíc bez starostí, stačí zapíchnout hadičku do krabice s mlékem, které není potřeba ani nikam přelévat, a může se vyrábět cappucino. I údržba tohoto mléčného systému je velmi snadná a pohodlná, díky hygienickému proplachu se nemusím prakticky o nic starat, to na tomto přístroji velmi oceňuji. Na tomto kávovaru se mi líbí i možnost nastavení vlastních profilů, který si upravím přesně podle svých představ a příprava mojí kávy tak trvá jen chvilku.

Perlinka Perlinka

Přidáno: 21. ledna 2022

• Možnost přípravy i jiných nápojů než jen kávy, snadné nastavení, kvalitní zpracování
  • V krabici nebyl návod, ale je ke stažení na internetu, takže to ani tolik nevadilo.

Saeco Suprema naprosto předčil moje očekávání. Čekala jsem kávovar, který umí dobře udělat kávu, ale on toho nabízí mnohem víc. Líbí se mi, že kromě kávy si mohu připravit i jiné nápoje, ať už ohřát vodu na čaj nebo ohřát mléko do ovesné kaše či musli, to je velmi praktické. Výběr kávových specialit je také nepřeberný. Libí se mi, že nastavení kávovaru bylo velmi snadné a intuitivní, i když k němu nebyl přiložený návod (který nebylo složité najít na internetu). Zaujalo mě i krásné zpracování kávovaru, opravdu je radost dívat se na něj, hned od pohledu je vidět, že není vyrobený z nějakých laciných plastů a kávovar tak dělá parádu.

Petr Lenc Petr Lenc

• Kvalita zpracování
  • Mnoho variací kávy

Musím říci, že investice do tohoto kávovaru se opravdu vyplatila. Jsem s ním naprosto spokojený. Neuvěřitelné jak totožná káva může z tohoto kávovaru chutnat lépe oproti našemu předchozímu kávovaru konkurenční značky.
Kávovar se vydařil i vzhledově, máme jej v kanceláři a všichni ho obdivují.
Nabízí opravdu velké množství variací a typů kávy. Je to každodenní parťák.

Přidáno: 20. ledna 2022

(naposledy upraveno 20. ledna 2022)

• Systém
  • Čištění
  • Dávkovač mléka
  • Stanete se závislím na kávě

Zatím bezkonkurenční kávovar, perfektní systém kde si můžete navolit kávu dle chuti, hrubost mletí, množství vody/mléka. Oproti nižší řadě od SENCORU to umí perfektně našlehat mléko jako z kavárny.

Studnička Studnička

Přidáno: 20. ledna 2022

• Skvělá chuť, jednoduchost ovládání, intuitivnost, design
  • Opravdu nejsou. A to jsem se snažila.

Tento kávovar je opravdu třída. Zatím jsem vyzkoušela jen několik druhů kávy, ostatně budu je zkoušet pěkně dlouho, vzhledem k tomu, že tento kávovar jich nabízí enormní množství. Líbí se mi, že si Tento kávu můžu nastavit a upravit přesně podle mého gusta, nabídka možností je opravdu široká. individuální nastavení je jednoduché a intuitivní, protože displej je velký a přehledný, takže to zvládne každý. Než vyzkouším různé možnosti, tak budu opravdu překofeinovaná. :-) Zatím jsme do kávovaru nasypali takovou normální arabicu, ale chutná nesrovnatelně lépe než z našeho starého french presu. Za mě velká spokojenost jak s chutí kávy, tak jednoduchostí ovládání, design kávovaru je už jen třešnička na dortu. NIcméně velmi velmi podstatná. Je radost mít nejnovější model.

Přidáno: 19. ledna 2022

• Vynikající chuť kávy
  • Krásný vzhled

Musím pochválit Philips za takto zdařilý model. Levný není, ale chuť libovolné kávy, jakou si na něm zvolím, to vyváží. Vybrat si mohu z velikého množství možností. Navíc krásně vypadá. Jsem ráda, že jsem se nechala přesvědčit přáteli k jeho zakoupení. Vřele doporučuji každému fajnšmekrovi kvalitní kávy.

Přidáno: 19. ledna 2022

• Vynikající káva
  • Široké možnosti výběru
  • Kvalitní konstrukce a design
  • Žádné

V minulosti jsem používal kávovar na kapsle od konkurenčního výrobce. Ten šel okamžitě do koše :-) Tento Philips je neuvěřitelný stroj, i co se kvalitní konstrukce týče, i co se týče funkcí a širokého výběru pro přípravu kávy. Každý si vybere a myslím, že zvlášť v této Covid době návštěvu kavárny může vypustit. Stejně kvalitní kávu si s přáteli může dát doma. A v neposlední řadě má krásný design. Není úplně levný, ale investice se rozhodně vyplatí. Rozhodně doporučuji všem.

Saeco CA6704/99 10 ks

kvalita

Ověřený zákazník Čerstvý Boby Jeanluigi

Přidáno: 7. ledna 2022

Zakoupeno v Čerstvý Boby

• jednoduché ovládáni,velká nádoba na vodu i zrna...do domácnosti dostačující
  • manuál nebyl přiložen,ale dá se stáhnout

Myiška Myiška

Přidáno: 5. ledna 2022

• nastavitelnost
  • volba množství kávy i mléka
  • vzhled
  • poloha vodní nádobky

Kávovar jsem si doslova zamilovala! Je to opravdu top kávovar se vším všudy. Lepší jsem zatím nepotkala.
Často vzhled klame, někdy totiž vypadají věci luxusně, ale funkcemi jsou nic moc. Saeco ale nejen, že vypadá skvostně, ale taky má úžasné funkce. Na každou kávu se moc těším, baví mě si s nastavením hrát a zkoušet různé druhy káv. Saeco umí taky výborně napěnit mléko, ještě nikdy jsem neměla tak chutnou a tuhou pěnu.
Výstavní je rovněž displej, jde na něm vše nastavit a je viditelný i když svítí slunce.
Do Saeca jde dát i vyšší hrníček, protože lze nastavit výška výpustníku.
Opravdu se jedná o top produkt vyladěný do nejmenšího detailu.
Negativum spatřuji v tom, že při napouštění vody se musí vytáhnout nejdříve trubičky a pak až samotná vodní nádoba.

Sonkan Sonkan

Přidáno: 4. ledna 2022

• kvalitní mlýnek, nastavitelné mletí, nastavitelná síla kávy, mléčná pěna
  • umístění nádoby na vodu, wifi nevyužívá svůj potenciál

Xelsis je nadstandardní kávovar. Lze na něm připravit mnoho druhů kávy a vše lze výborně nastavit. Káva je chutná, skvělý je kvalitní mlýnek s nastavitelnou sílou mletí.Naopak mi vadí velmi špatné umístění nádoby na vodu. Musíte nejdříve vyndat hadičky na mléko a až pak lze voda doplnit.Také wifi v přístroji je v podstatě nevyužitelné. Ideální by bylo, kdyby šlo připravit kávu na dálku - třeba z mobilu, když už přístroj wifi obsahuje (možná tato funkce zde je, ale my ji nikde nenašli). Určitě bych tuto funkci ocenila nejen já, ale i všichni uživatelé kávovaru.

JanaNovobil JanaNovobil

Přidáno: 3. ledna 2022

Nastavení kávy, mohu zvolit cokoli potřebuju, to je pro mě skvělé. Baví mě si s kávou hrát a nastavovat různé chutě. Ale co je ze mě nejlepší, je automatické čištění trubic mléko. Doma tuto funkci náš kávovar nemá a je s tím hodně práce. Takže tuto funkci oceňuji úplně nejvíc.

zazunov zazunov

Přidáno: 30. prosince 2021

• Luxusní vzhled
  • přehledný displej
  • občas je zapotřebí silný stisk

Je to luxusní a zároveň reprezentativní přístroj. Když přijde návštěva, můžeme nabídnout kávu spousty druhů, a ještě se o kávě pobavit. Někteří si i zkoušejí ovládání přístroje, což nám nepřímo pomáhá při obchodních jednáních Já osobně zatím nemám žádné negativní zkušenosti, displej občas vyžaduje silnější dotek, což je zřejmě o zvyku.

chaaaz chaaaz

Přidáno: 28. prosince 2021

• Snadná údržba
  • Krásný výsledek

Kávovar mi vyhovuje a to velice. Kávu vaří dobrou, displej je efektní a efektivní, miska na odpad a zásobník vody dobře dimenzované. Určitě oceňuji i jednoduchou údržbu, protože při častém používání se přeci jen dělat musí. Také vzhledem k tvrdé vodě je výhodou i vodní filtr. Jediná výtka je, že při dolévání vody musím vysunout i hadičku na mléko, což je lehce nepohodlné. Jinak nevidím žádný nedostatek.

K4j4 K4j4

Přidáno: 28. prosince 2021

• Super displej
  • Výborná káva

Kávovar vaří výbornou kávu. Preferuji espresso a v malém šálku je výsledek na jedničku. Jak po vizuální, tak po chuťové stránce. Nastavení mi chvíli zabralo, ale je intuitivní a velice podrobné, takže jsem si kávu doslova vytunil. Jako největší přednost vidím osobní profily, kdy už si s kolegy nepřepisujeme nastavení. Také displej je paráda, citlivost doteku tak akorát a přehledné nastavení. Trošku nerozumím, proč potřebuji na kávovaru wi-fi. Nákupy udělám na počítači, kávu mi sám neuvaří, protože si nepodá šálek. Ale máme přístroj chvíli, tak třeba tomu teprve přijdu na kloub.

prostepetr prostepetr

Přidáno: 26. prosince 2021

• mnoho nastavení
  • nastaven profilů
  • nastavení preferencí

Jsem příležitostný konzument kávy a nemám na ni nijak velké nároky. Většinou preferuji hodně mléka a jen kapku kávy, protože nemám rád silnou chuť kávy a toto nastavení mi stroj jako první vůbec umožňuje. Uložil jsem si svůj profil a svoji oblíbenou „kávu“ si můžu dát bez složitých nastavování a následném dolévání mléka. Za mě teda s kávovarem velká spokojenost.

Kokolina07 Kokolina07

Přidáno: 26. prosince 2021

• čištění hadiček
  • výborná káva
  • nastavení profilů

Zbožňuji cappuccino a kávovar jej umí udělat bezvadné. Tak bohatou pěnu a efektní výsledek jsem u žádného jiného kávovaru neviděla. Přednastavila jsem si pro sebe profil, který používám pro každé vaření a výsledek je naprosto konzistentní. Také bych ocenila čištění hadiček na přívod mléka, které často bývá složité a zdlouhavé. Tady se jen zmačkne tlačítko a za pár vteřin v podstatě hotovo. Já jsem rozhodně spokojena. Oproti našemu původní přístroji je to obrovský skok kupředu.

KAJULKA KAJULKA

Přidáno: 24. prosince 2021

(naposledy upraveno 26. prosince 2021)

S výrobkem jsem velice spokojena. Kávu vaří výbornou, crema super. Na mléčné kávy moc nejsem, ale když je vidím u kolegů, tak vypadají lahodně. Nastavení mi absolutně vyhovuje, můžeme mít každý svůj profil a dát si kávu přesně podle naší chuti. Displej je luxusní, krásně kontrastní a zobrazuje nápoj i jeho velikost podle našich nastavení. Hledala jsem něco negativního, ale nic mě nenapadá.

Andaaaaa Andaaaaa

Přidáno: 23. prosince 2021

Tento kávovar nás nadchl ihned po vybalení, byla to prostě láska na první pohled. Jelikož ve skutečnosti je ještě hezčí než na fotkách, dali jsme ho v naší kanceláři na viditelné místo tak, aby se stal naším designovým doplňkem.
Nejvíce oceňuji velký barevný displej, na kterém lze nastavit nepřeberné množství nastavení jednotlivých káv, takže si na své přijde i ten největší fajnšmekr. Mohu říci, že mi takto připravená káva (kterou si opravdu mohu vyladit i do nejmenších detailů) chutná více jak v kavárně.
Skvělá je také možnost uložení profilů - když chcete svou oblíbenou kávu, stačí párkrát kliknout a lahodný nápoj je připraven.
S keramickým mlýnkem jsem zatím zkušenost neměla a byla jsem velmi mile překvapena, že tento umí namlít zrnka přesně tak, jak potřebujete a na chuti kávy je to opravdu znát.
Nesmím opomenout zmínit výbornou pěnu. Tu umí Xelsis opravdu špičkovou (přiznám se, že občas si udělám jen tuto pěnu bez kávy, je to veliká lahoda).
Výbornou vychytávkou je také nastavitelné osvětlení kávovaru. Lze si posvítit na právě dělanou kávu, takže nemusíte rozsvěcovat v celém bytě, abyste na přípravu kávy viděli.
Za mě je Saeco Xelsis Deluxe jedním z nejlepších kávovarů, které se na našem trhu dají sehnat - drží prim jak v chuti kávy, tak i v možnostech nejrůznějších nastavení.

Martin V. Labaj Martin V. Labaj

Přidáno: 20. prosince 2021

• Po zkušenostech se značkou Saeco jsem ji volil opět. Předešlý jsme měli Giro plus.Tentokrát padla volba na LIRIKU. Hezká ikdyž trochu velká škatule vaří skvělou kávu.
  • Přišel jsem však na jeden velký rozdíl oproti Giru. Mlýnek na kávu není přístupný a když se povede koupit nekvalitní kávu tak se prostě ucpe a nemele. Tady se to vyčistit nedá a vzhledem k tomu, že je ještě rok a půl v záruce budu jej muset odnést na reklamaci a čekat měsíc až bude oprava hotová.

Vaří skvělou kávu, údržba je jednoduchá, až na kávový mlýnek. ten se jim tady vůbec nepovedl.

Zobrazuji 101 - 120 ze 208 recenzí 1...4 5 [ 6 ] 7 8...11