Recenze Saeco

Přidáno: 5. října 2021

• jednoduchá obslužnost, snadná údržba, dobře ušlehaná pěna
  • žádné zápory

Na tomto výrobku oceňuji především jednoduchou obslužnost a snadné čištění. Káva je velice chutná, kvalita našlehané mléčné pěny mě příjemně překvapila. Kávovar bych rozhodně doporučila svým přátelům a vlastně všem, kteří si chtějí užít relax u skvělé kávy.

• jednoduchá obsluha
  • velká nabídka káv
  • automatické čištění
  • Zatím nic nezjištěno

Káva krásně namletá, mléko úžasně našlehané a jednoduchá obsluha. Maximální spokojenost!!! Doporučuji všem

John John

• kvalitní provedení
  • uživatelské profily
  • jednoduchá intuitivni obsluha
  • snadna udrzba
  • zatim zadne

Hezky kavovar, ktery dela vybornou kavu :)

Přidáno: 5. října 2021

• Profily, dávkování, displej v CZ teplota vody pro každý šálek, provedení.
  • Snad jen menší nádobka na vyprazdňování, ale stačí.

Můžu doporučit. Za mě domů i do kanclu OK.

Janousek Janousek

• velký výběr nápojů
  • automatické čištění včetně trysky na mléko
  • kvalitní provedení

Kávovar se spoustou funkcí od nastavení objemu kávy, hustoty pěny až po teplotu kávy, celkově velice intuitivní, možnost nastavení osobních profilů, kde zůstane uložené nastavení. Velice oceňuji snadnou údržbu vnitřního prostoru kávovaru. Velká nádoba na kávová zrna.

Přidáno: 5. října 2021

• Výborná káva, latté macchiato a cappuccino, skvělé, že si mohu kávu zcela přizpůsobit své chuti.
  • Na žádné jsem zatím nepřišla.

safa safa

Přidáno: 5. října 2021

(naposledy upraveno 6. října 2021)

• kvalitní provedení, dělá výborné espresso, profily
  • snad jen malá nádoba na mletou kávu, musí se často vyprazdňovat

Kávovar dělá opravdu dobrou kávu. Výběr ze spousty druhů nápojů. Možnost nastavit několik profilů, takže i při použití ve firmě si může více zaměstnanců nastavit kávu přesně podle svých požadavků.

Přidáno: 5. října 2021

• Jednoduché ovládání, rychlá příprava, velké množství káv, nádobka na mléko, čistota, pěkný design

Tento kávovar patří spíše k dražším produktům a je naprosto úžasný. Dokáže připravit v krátkém čase lahodnou kávu rozmanitých chutí i s přidáním mléka. Své oblíbené druhy káv si můžete uložit pod uživatelský profil. Kávovar pracuje čistě a údržba o něj je snadná. Doporučuji všem milovníkům dobré kávy!

RichieXX RichieXX

Přidáno: 4. října 2021

(naposledy upraveno 4. října 2021)

• Funkce HygieSteam a CoffeeMaestro
  • Jednoduchá obsluha a čistění kávovaru
  • Kávovar umí opravdu mléčnou jemnou pěnu bez bublinek.
  • Design
  • Mřížka na odkapávací nádobce by mohla být kovová

U kávovaru se mi nejvíce líbí precizní parní čištění mléčné soustavy hned po dokončení kávy. Kávových receptur je hodně a vybere si každý, zároveň mě mile překvapila funkce "CoffeeMaestro" a možnost si navolit i teplotu připravované kávy. Hodně oceňuji jednoduchou údržbu vnitřního ústrojí, které se po otevření servisních dvířek dá jednoduše vyndat a vyčistit. Design kávovaru se také povedl, nejvíce vyniká chromový rámeček kolem hlavního displeje a kávovar tak působí ještě elegantněji.

Přidáno: 4. října 2021

Ač nejsem obecně příznivcem elektrospotřebičů, kávovar Philips Gran Aroma mě velice příjemně překvapil. Nadchlo mě mletí kávy pomocí keramických mlýnků a možnost výběru různé hrubosti mletí zrn. Kávovar nabízí opravdu širokou škálu kávových nápojů. Můj momentálně oblíbený, Latte Macchiato, nezklamal! Mléčná pěna je z kávovaru skutečně hustá a nadýchaná. Obsluha, čištění a celková údržba není nijak složitá – displej Vám zkrátka napoví. Na své si přijde opravdu každý milovník kávy!

jennaysek jennaysek

• jednoduchá obslucha
  • automatické čištění
  • velká nabídka káv
  • intuitivní ovládání pomocí displeje
  • samostatná nádoba na mléko
  • Zatím nezjištěno

Kávovar jsme si pořídili do pracovního prostředí. Obyčejně kávu nepiju, ale káva z tohohle stroje opravdu stojí za to! Je lahodná a obsluha je opravdu jednoduchá, což je pro mě jakožto kávového laika opravdu zásadní Zkrátka stlačíte svou volbu na displeji přístroje a už se to připravuje.

Veru Fluxa Veru Fluxa

Přidáno: 3. října 2021

• nastavení a uložení profilu, čištění, menu v českém jazyce
  • na žádné jsem zatím nenarazila

Menu je v českém jazyce. Vše perfektně napsáno takže člověk vše skvěle pochopí. Můžu si vybrat z několika druhů káv což je pro mě super. Kávovar dělá skvělou pěnu v případě Capuccina či Latte. Má několik druhů profilů, takže si můžu na svůj profil uložit konkrétní kávu přímo pro mě, takže nemusím neustále nastavovat sílu kávy, množství apod. Líbí se mi, že má i funkci čištění :) S tímto kávovarem jsem nesmírně spokojená a jsem ráda, že mám zrovna tento :)

• Jednoduchá obsluha
  • Možnost uložit si svoji kávu
  • Možnost si zvolit sílu kávy, množství, druh

Káva z kávovaru uspokojí i ty nejnáročnější – nemusíte do kavárny, kávu si můžete vychutnat v klidu doma. Velké množství druhů kávy, velice jednoduchá obsluha. Doporučuji do každé domácnosti.

Saeco GranAroma SM 6585/00

Saeco GranAroma SM 6585/00

Přidáno: 3. října 2021

• výborná mléčná pěna u latte a cappuccina
  • snadné čištění mléčné jednotky
  • barevná nastavení uživatelských profilů
  • nenašla jsem nic

Kávovar nemá chybu, nabízí velký výběr druhů kávy (až 16) s možností volby obsahu vody, kávy, mléka, množství napěnění, teplotu kávy... je toho spousta. Výhodou je možnost nastavení vlastního uživatelského profilu, a tak si připravit svoji oblíbenou kávu pouhým jedním stlačením tlačítka. S výrobkem jsem spokojena. Doporučuji.

• Uživatelské profily
  • Spousta nastavení
  • Jednoduché ovládání
  • Spíš pro větší skupiny
  • Není nejlevnější

Připravená káva byla velmi dobrá a díky spoustě možností nastavení pro jednotlivé uživatelské profily si každý mohl nastavit kávu podle svého gusta. Až těch možností bylo trochu moc, pro kávového laika, takže se asi víc hodí pro nadšence a větší skupiny.

Přidáno: 3. října 2021

• Oceňuji intuitivní ovládání, velkou nabídku nápojů, jednoduchou údržbu, neboť čištení mléčné trysky je automatické, dále nastavení osobních profilů, kde si každý člen domácnosti může vyladit svůj šálek kávy k dokonalosti.
  • zatím jsem žádné zápory nenašla

Velmi dobrý kávovar, kdy díky širokému nastavení: teploty, intenzity, hustoty mléčné pěny, ... si každý může připravit svůj ideální šálek výborné kávy, který je po nastavení v jednotlivých profilech uložen.

Přidáno: 3. října 2021

• lze připravit až 16 druhů kávových nápojů dle individuálního nastavení.

Jednoduchá obsluha.
Automatické čištění.

Přidáno: 3. října 2021

• každý kávomil si přijde na své
  • snadné používání i údržba
  • dotykový barevný displej
  • kompaktní rozměry
  • celá řada chytrých funkcí

Při každém pití nápojů z tohoto kávovaru se vždy v duchu přenesu do kavárny v italské Neapoli. Ano, přesně tak výborné jsou nápoje tímto kávovarem připravené. A to jak klasické espresso tak i mléčné cappuccino. Člověk má na výběr až 14 nápojů a 12 možností hrubosti mletí. Takže si vybere opravdu každý. Samozřejmostí je jednoduché používání a snadná údržba mléčného systému. Vše uzavírá celá řada chytrých funkcí, které dokáží vyladit nápoj k absolutní dokonalosti. Nemám co dodat, kávovar vřele doporučuji.

Přidáno: 2. října 2021

• chuť a rychlost přípravy nápojů
  • snadná příprava mléčných nápojů
  • řada funkcí, který ulehčí používání
  • dílo italských designerů
  • žádnou jsem neobjevila

Když jdu kdekoli do kavárny, tak si vždy objednávám buď cappuccino nebo latte macchiato. Proto mými hned prvními uvařenými nápoji byly právě tyto dva. A jejich chuť byla opravdu neuvěřitelná. Mohu klidně říct, že lepší než ve většině kaváren. Zatím se jich nemůžu nabažit. Technologie LattePerfetto vykouzlí hustou mléčnou pěnu a k tomu stačí vyndat mléko z lednice a strčit hadičku do lahve s mlékem. Žádné dlouhé anabáze. A pak jedním tlačítkem a díky funkci HygieSteam se celý okruh vyčistí jednoduše čistou párou. Je vidět, že Italové jsou v designu opravdovými mistry. A to jak se do relativně malého kávovaru vejde tolik užitečných funkcí, které dokáží vyrobit tak neskutečné nápoje.

Přidáno: 2. října 2021

• luxusní design
  • dotykový barevný displej
  • jednoduché ovládání a údržba
  • keramické mlýnky
  • žádnou neznám

Hned na první pohled mě uchvátil luxusní design tohoto kávovaru. Vše perfektně sedí a funguje. Kávovar se stane ozdobou vaší domácnosti. Navíc dotykový barevný displej a fakt jednoduchému ovládání. A k tomu poctivé keramické mlýnky místo běžných kovových. A to nemluvím o údržbě, která je
fakt snadná. Opravdu stačí jen dosypávat kávu a dolévat vodu. Svůj nápoj si každý může doladit podle své chuti a to buď nastavením hrubosti mletí nebo řady vychytávek jako Extra Shot nebo Coffee Maestro. Je možné si nastavit až 4 uživatelské profily, které vám připraví kávu dle vašich preferencí. A k
tomu 14 různých nápojů, se kterých si vybere i ten nejnáročnější milovník kávy.

Zobrazuji 141 - 160 ze 208 recenzí 1...6 7 [ 8 ] 9 10...11